KONDO SUITES - TÜRKİYE'DEKİ İLK CONDO HOTEL!

 

PROTOR PROJE - " CONDOMINIUM HOTEL" SİSTEMİNİN TÜRKİYE'DEKİ ÖNCÜSÜ!PROTOR PROJE LİMİTED ŞİRKETİ  2000 YILINDA İZMİR’DE KURULDU.  PROTOR PROJE, ÖZELLİKLE İZMİR VE ÇEŞME YARIMADASINDA OTEL, REZİDANS, TAŞ EV VE  HAVUZLU VİLLA İNŞAATLARI YAPMAKTA VE BU ÜRÜNLERİ YERLİ VE YABANCI GAYR
İ
MENKUL PİYASALARINDA PAZARLAMAKTADIR. PROTOR PROJE, MESLEKTEKİ 30 YILI AŞKIN TECRÜBESİNİ, GENÇLİĞİN DİNAMİZMİYLE BİRLEŞTİREN VE GÜÇLÜ FİNANS YAPISIYLA ÇAŞDAŞ PROJELER GELİŞTİRMEYE VE  BULUNDUĞU BÖLGENİN ÇEHRESİNİN GÜZELLEŞMESİNE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM ETMEKTEDİR. 

İZMİR VE ÇEŞME OFİSLERİ İLE  HİZMET VEREN FİRMANIN HEDEFİ TÜRKİYENİN LAYIK OLDUĞU ÇAĞDAŞ YAPILARA KAVUŞMASINA KATKI SAĞLAMAK VE YENİ KONSEPTLERİN GELİŞİTİR
İ
LMESİNE, UYARLANMASINA ÖNCÜLÜK ETMEKTİR . 

PROTOR PROJE EK
İB
İ
, SON OLARAK ÖZELLİKLE AMERİKA VE İNGİLTERE'DE YAYGIN OLARAK YAPILMAKTA OLAN "CONDO OTEL SİSTEMİNİ" TÜRKİYE'YE GETİREREK  BİR ÖNCÜLÜK YAPMIŞTIR. 

ARTIK "CONDO HOTEL SİSTEMİ" İLE TURİZM İMARLI ARSALARINIZ DAHA DA DEĞERLİ. KONSEPT HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK, İSTANBUL (BEŞİKTAŞ, ŞİŞLİ, SARIYER) VE  İZMİR'DEKİ (ÇEŞME, KONAK) TURİSTİK ARSALARINIZI DAHA DEĞERLİ HALE NASIL GELEBİLİR ÖĞRENMEK İÇİN SİZLERİ BEKLİYORUZ. 

"CONDO HOTEL" SİSTEMİ!  ÇAĞDAŞ YAŞAM, KARLI YATIRIM. PROTOR DENEYİMİ, DOĞRU TERCİHİNİZ!
 
www.kondosuites.com